51 thoughts on “Jak wytresować Bat.-Châtillon Bourrasque [World of Tanks Polska]

 1. XD Ten czołg to jakiś żart?? Czołg bez pancerza, z czasem celowania 3,5 sekundy i peną 190mm na standardowym pocisku i celnością 0,42??

 2. Ta gierka jest już tak jebnięta i spierdolona na swój sposób ze już bardziej jej chyba nie zjebią chociaż się mogę mylić szambo i sraczka z tej gry

 3. Uwielbiam materiały propagandowe WG. Są zrobione ze smakiem, nie brakuje dobrego humoru i follow-upów do innych dzieł kultury. Może i WoT jest beznadziejną, niegrywalną aktualnie grą ale cholera, dział PR WG robi doskonałą robotę. Czapki z głów!

 4. głos chyba daje ten sam koleś co grał kendala w big Time rush i dowódcę powietrzno-desantowa z singla operacja w arenach coh2 😀

 5. Ciekawa nazwa Bourrasque znaczy Szkwał – nagły wzrost prędkości wiatru o co najmniej 8 m/s od prędkości początkowej powyżej 10 m/s. Może osiągać do 9 stopni w skali Beauforta. Szkwał trwa krótko, do kilku minut i może nieść ze sobą śnieg lub deszcz. Powstaje zazwyczaj tam, gdzie stykają się dwie masy powietrza o dużej różnicy temperatur.

 6. Eh a wy dalej z tym jacy wy fajni jesteście… wcale to nie jest tak że na konsolach wasze gry są dla idiotów kupujących wszystko co się da i wcale nie robicie rzeczy po 1000 zł tak jak jest to w wows legends. Ah zapomniałem po co słuchać graczy znacie się lepiej.

 7. ██ ]▄▄▄▄▄▃

  ▂▄▅█████▅▄▃▂

  [███████████████]

  ◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

 8. Parametry czołgu żałosne ,że szkoda słów. Czas skupiania i celność to dramat dla czołgu średniego. Szybciej skupia nawet Godzilla!

 9. Dlaczego w grze niema czołgu T-72B to przecież prawdziwa legenda wykorzystywana między wojną serbską a chorwacką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *